| danutadani65eee a întrebat:

Am și eu o gravă problema. Prietenul meu ma irita foarte tare pe fata, când ma pupa. Dar și mai ciudat mi se pare ca inainte nu aveam problema asta! Ce sa fac? Încerc sa ma hidratez și el se rade continuu ii da și sângele pentru ca nu ii creste parul destul și deja ma irita

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este simplu:
- ii spui ori sa se rada inainte de avenii la intalnire cu tine
- ori sa-si lase barba mare, ca nu mai irita cand creste peste 1-2 cm

| relian a răspuns:

Chiar ca ai problema.De unde stii ca e de la atingere? Nu prea explici bine situatia.Ori te irita cand are barba mica, cand esti deja barbierit nu ai cum sa iriti pe cineva.Deci asa o barba de 1-2 zile atunci cand este mica da poti sa iriti.Sau tu poate te iriti singura.Se rade continuu si ii da sangele adica? Pfff cam vaga descriere sau nu stiu, sa te razi pana sa-ti dea sangele cei aia?

| sabin89 a răspuns:

Asta chiar e gravă problema. La de-alea mai uşoare mă mai pricep şi eu să dau câte un sfat, dar când e una aşa de gravă, mă blochez. Scuze, mai aşteaptă, poate vin unii mai pricepuţi.

| JackR a răspuns:

Ai alergie la prieten. Trebuie schimbat!

| fdfddfdfdf a răspuns:

Ai alergie la spermă... Direcționeaz-o pe altă zonă a corpului și problema va dispărea happy

| danutadani65eee explică (pentru fdfddfdfdf):

Pai incerc, dar mama ta a spus ca nu ii mai place sa eu trantesc asa in gura...

| Lisandra a răspuns:

Buna,
Poti merge la un medic dermatolog sa te ajute o crema buna, daca nu functioneaza probabil ca organismul tau a dat naștere unei sensibilități si indicat ar fi sa nu te mai pupe pe fata sau te pupă rar si foarte putin. Nu este ok nici pentru el sa se radă pana ii da sângele, este incomod si neplăcut.