| alex_6075 a întrebat:

Cum sa interpretez faptul ca prietenul meu imi pupa mana destul de des? Mi se pare ciudat

Răspuns Câştigător
| ilegale a răspuns:

Te respecta si te iubeste foarte mult. E in stare de orice pentru tinewinking Sa nu ti se para ciudat ai noroc cu asemenea baiat happy

8 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Te respecta happy

| Rukhsandra a răspuns:

Inseamna ca are un respect pentru tine,

| Annd a răspuns:

E un gest frumos, greu era.

| Luvly a răspuns:

Buna!
Este un gest ca te respecta, la fel si fruntea happy ( asta in caz ca esti fata straight face )
Pa, pa.

| Cherry a răspuns:

Mana unde?
mana si fruntea sunt un semn ca te respecta si ca nu ti-ar face rau.
funda?:X

| NONAMEONe a răspuns:

E gay! "alex intreaba:
Cum sa interpretez faptul ca prietenul meu imi pupa mana destul de des? Mi se pare ciudat" worriedworriedworriedworriedworriedworriedworried

| Nspc a răspuns:

Din partea baietilor, este un semn de respect, de cavalerism.

Răspuns utilizator avertizat