| Florentinatinaina a întrebat:

Am o problema destul de grava,imi cade foarte tare parul, exagerat de mult..desi am 16 ani nu folosesc placa nu ma vopsesc.Am folosit tot felul de sampoane balsamuri, masti facute in casa..si nimic, parul cade din ce in ce mai rau.Ma gandeam sa incerc pastilele Aspasia sau Visislim,ce parere aveti? a incercat cineva? dau rezultate? oare din cauza varstei mele, ar fi rau sa le iau?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu iei medicamente, fie ele și suplimente fără aviz medical.
Poate fi o dereglare hormonală, stres, etc.
Consultă medicul de familie, cel puțin.
Poți folosi uleiul de ricin, pui câteva picături în șampon, îl agiți bine înainte de folosire, te speli în mod obișnuit și te limpezești foarte bine.
Pa, pa.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am folosit Revalid
https://www.google.ro/......ps?/search

| dalia2001 a răspuns:

Si mie imi cade foarte mult par...dar coafeza a spus ca pe zi e bine daca iti cad 100 de fire