| AGGA a întrebat:

Am si eu o intebare de curioasabig grin. In anturajul meu sa-i zic asa (si sunt sigura ca nu numai in anturajul meulaughing), mai toate fetele si-au pensat si vopsit sprancenele in acelasi mod adica o forma arcuita si vopsite negre indiferent ca ele sunt brunete, roscate, blonde, satene. Am observat acest gen de sprancene si la mai multe domnisoare pe strada, sa fie oare un nou trend?laughing... mie personal imi displac acest gen de sprancene deoarece imi pare ca da impresia de "manechin fara viata cu aceleasi standarde", voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Buna intrebarewinkingExact asta vroiam sa intreb si eu laughingSa vad ce parere au si alti despre acest nou trend.[ Ai dreptate.Chiar a devenit un trendwinking ] Peste tot am vazut fete care si-au vopsit sprancenele.Si toate cu culoarea negru laughing Ce le place lor la asta nu stiu straight faceSincera sa fiu eu am impresia ca se iau una dupa alta doar sa se afle in treaba straight faceFara sa le placa la toate lucru asta. Vor sa fie la moda straight faceCe sa zic laughing Mie una chiar nu imi place cum le sta. Zici ca sunt desenate sprancenele laughing
Nu te lua dupa elewinkingkiss

13 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Mda. instinctul de turmahee hee. Unora chiar le sta bine happy aspectul personal tine de tine insuti big grin.

| Anduciu a răspuns:

Arata groazniclaughingParca sunt facute cu compasul si colorate cu marker-ul...

| Irina a răspuns:

Forma sprancenelor iti schimba foarte mult aspectul, de aceea e important sa iti stea bine, nu sa fii in pas cu modahappy

| afrodita3333 a răspuns:

Sunt de acord cu vopsitul si pensatul sprancenelor, dar in fulctie de trasaturi si culoarea parului.eu zic sa nu te iei dupa ele, probabil se antreneaza pentru a deveni urma toarele,, pizzi de Dorobanti''.

| Razvan a răspuns:

Pai indicat ar fi sa te duci la un salon si fata care te penseaza sa iti recomande o forma care sa se potriveasca fetei talehappy

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! tu faci bine ca nu te pensezi in modelul acela daca tie nu iti place.nu stiu poate e un nou tren laughing lasa-i p el cu moda lor laughing suntem noi cum santem da santem marfa anita laughing
pa pa

Răspuns utilizator avertizat
| Juliana a răspuns:

Chiar cumplit arata, dar daca lor le place, ce sa le faci, fiecare cu gustul luiwhistling

| Criss1105 a răspuns:

Mai cunosc eu persoane din astea ca acestea pe care la descrii u... Mie una mi se pare bizar laughing

| paramore a răspuns:

Parerea mea e ca vad si ele le candva, le place si vor si ele, dar nu se uita ca lor poate nu le sta bine...se iau ca oile una dupa alta, nasoala idee

| FemeiaPaiangan a răspuns:

Cum spunea @Sol...Instinct de turma laughing
Nici mie nu-mi plac straight face

| pufulik a răspuns:

Si eu cunosc persoane care isi penseaza tot sau si-l iau cu ceara si apoi le creioneaza sau tatueaza. Mie personal imi displac.Nu oricui ii sta bine cu forma arcuita...Papusi barbie(dar si alea sunt mai frumoase)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sprancenele de obicei se fac cu o nuanta mai deschisa decat parul daca parul e de culoare inchisa daca e blod cu un maro slab dar numai sa fie conturate si sa se vada ca exista nu sa se vada din spatiu cat despre forma aia fiecaruia cum i se potriveste