| username2468 a întrebat:

Am și eu o întrebare.
Are ceva dacă, când port pantofi cu toc, sunt cât prietenul meu la înălțime sau un pic mai înaltă față de el?
Le văd p-astea micuțe și lor le stă mai bine cu pantofi cu toc, eu am 1, 70 și pe de o parte nu aș purta deoarece mă fac mai înaltă de restul :'(

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu are nimic, o femeie este si va fi tot mereu elegantă pe tocuri indiferent de înaltimea ei, ce varsta ai, si in general ce inaltime au tocurile pe care le porti?

| Violleta2022 a răspuns:

Poate-i timpul sa schimbi partnerul, cu unul mai inalt happy ca sa nu te simti jenata de cum te priveste lumea si nici sa mergi cocosata.
Ma rog, nu stiu cata dragoste este intre voi, dar daca te mariti cu el, ori umblii fara tocuri, ori inveti sa mergi cocosata si jenata.
Eu am 1.72m si sotul meu are 1.94m si iubesc sa merg pe tocuri foarte inalte.

| Violleta2022 a răspuns:

Dimpotriva, sunt foarte mandra de mine si partnerul meu, sunteti foarte inalti si dupa 3 decenii impreuna, s-a dovedit ca suntem si foarte potriviti.
Frustrarile apar cand nu ai, cand vrei ceva si nu-l poti obtine, cand... ceea ce nu-i cazul la mine. Am tot ce mi-am dorit si mai mult chiar!

| Celcestietot a răspuns:

Daca esti mai inalta cu acei pantofi, restul se vor uita putin mai ciudat. De regula, baiatul trebuie sa fie mai mare ca fata.

| Sofer a răspuns:

Daca esti la fel de inalta ca el si iti mai iei si tocuri nu stiu cum ti se pare tie. dar daca nu te simti bine, nu purta tocuri.

| brokxy a răspuns:

Daca tu te simti bine nu cred ca este nici o problema, nu asculta ce zicea lumea

| Ioana184 a răspuns:

Poartă pantofi cu toc,poarta bocanci,poarta orice îți place și nu ascultă de nimeni, ești tanara, poarta orice in care te simți bine,, dar sa nu exageram cu mărimea tocului,, sa fie unu totuși decent