| verika a întrebat:

sunt noua aici si imi pare bine ca m-am alaturat acestui grup

am si eu o mica problema si sper ca ma puteti ajuta.peste o luna am majoratul.problema e ca as vrea sa port niste pantofi cu toc, iar prietenul meu este de aceeasi inaltime cu mine si nu vreau sa fiu mai inalta. ce pot sa fac? sa iau balerini?

7 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Nu,nu lua din aia cu toc ff mare, uite asa:
http://www.google.ro/......tp?/imgres
si nu conteaza ca esti mai inalt decat el ca nu o sa stai numai cu el :*

si nu in ultimul rand:
Bine ai venit alaturi de noi!

| Deea a răspuns:

Eu zic sa iti iei tocuri, nu conteaza ca o sa fi mai inalta decat el, trebuie sa fi eleganta la majorat. Si nu cred ca o sa se observe diferenta de inaltime.

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Daca nu doresti sa fi mai inalta decat el, atunci opteaza pentru balerini. Nu poti sa te faci mai scunda si nici el mai inalt, astfel incat nu poti sa iti iei pantofi cu toc. Sau daca vrei, poti sa iti iei un toc micut.

| Aceeasieu a răspuns:

Pai i`ati neaparat tocuri! Mici dar na. majoratul e un eveniment unic in viata big grin de 5 cm. nu ar stricatongue

| xXDVDXx a răspuns:

Eu zic sa iei pantofi cu toc.Va fi ziua ta speciala si nu conteaza inaltimea sau varsta.

| Puchi a răspuns:

Se poarta cuplurile gen Monica si Irinel happy

| ella4ever a răspuns:

Salut, balerinile nu se privesc asa de frumos ca pantofii cu toc...
Iati totusi niste pantofi cu toc mic...