| vera_5229 a întrebat:

sunt noua aici si imi pare bine ca m-am alaturat acestui gruphappy

am si eu o mica problema si sper ca ma puteti ajuta.peste o luna am majoratullove struck.problema e ca as vrea sa port niste pantofi cu toc, iar prietenul meu este de aceeasi inaltime cu mine si nu vreau sa fiu mai inalta. ce pot sa fac? sa iau balerini?

5 răspunsuri:
| tuGatita a răspuns:

Se poate ca iubi tau sa se simta prost daca te vede cu 10 cm mai inalta ca el. mai bine iei pantofi cu toc mai micut sau balerini. sunt balerini fff frumosi acum, cu diferite modele. din dragoste mai faci si sacrificii. sa va distrati!

| Deiiuu a răspuns:

Pai cred că da. dar poti sa iti iei si pantofi cu tocul mai micuts. oricum baietilor li se par atragatoare fetele cu tocuri. Nu d ca l`ar deranjaa thinking

Funditsăăă, T€ ROGG! puppy dog eyes

| TraficantaDePufarine a răspuns:

Da, să te uiţi la categorie. Aici e D/M (dragoste şi masturbare) aşa că jet la adolescenţi sau b/f

| cornelia13 a răspuns:

Pai incalca cu ce te simti mai bine dar...o data e majoratul si ar trebuie sa-ti iei pantofi cu toc dupa parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Eu aş opta pentru o pereche de balerini.
Te poţi simţi foarte ok şi o să fii mai înaltă ca prietenul tău.
Dar dacă înălţimea nu e o problemă pentru tine poţi purta tocuri, ceea ce este cu adevărat important este să te simţi tu bine.

Bye!