| Rox_1967 a întrebat:

Am si eu o intrebarebig grin, desi mai e ceva timp pana la balul bobocilor, suntem fete si totusi, trebuie sa ne pregatim din timp. ceva mai mult timp.am o rochita fara bretele si putin evazata de la brau pana deasupra genunchilor, de culoare neagra si tente aurii la lumina.as dori sa stiu ce pantofi s-ar potrivi(ar merge de culoarea gri?) si daca ar merge si ceva gene false?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| muffinn a răspuns:

Hmm. pantofi gri nu cred ca ar merge cam deloc in combinatie cu negru si tentele de auriu. din ce ai descris tu cred ca niste pantofi negri tip platforma mai inalti(8-13 cm) ar merge la fix in culoare negra da sa nu fie din lac ( ca nu dau bine cu nuantele de auriu) si daca au si un mic element deocrativ gen o fundita sau ceva cu putin auriu cred ca ar merge de minune cu rochita ta happy hope this helped:*

1 răspuns:
| Aly28 a răspuns:

Buna,nu-mi pot imagina exact rochia,dar daca pantofii sunt simpli, matihappynu au alte detalii, lac merg.Eu te-as sfatui insa sa-ti iei unii de culoare neagra insa...
Iar genele false sunt o alegere foarte buna
bye