| anonim_4396 a întrebat:

Pentru majorat mi-am luat o rochita de satin neagra pana la mijloc si galbena de la mijloc, e pana deasupra genunchilor tip gogosar... ce pantofi si ce culoare ar merge... dar ungiiile, parul si machiajul?

Răspuns Câştigător
| CNicoleta a răspuns:

Buna!
La aceasta rochie an merge pantofi de culoare neagra, categoric. parul sa fie ''prins'' intr-o parte, dar incretit, bucle lejere, daca ai parul de lungime medie e perfect, daca ai si breton intr-o parte e si mai bine.machiajul sa fie smoky eyes (negru la ochi) si rujul sa fie dechis, de culoarea pielii, sa zicem, unghiile nu poti sa ti le faci nici negre, nici galbene, dc nu incerci manichiura frantuzeasca (alb la capat si cu lac de ungii peste). Incearca sa nu porti colier decat daca rochia este decoltata. Succes!
FUNDA puppy dog eyes

1 răspuns:
| maria4maria4 a răspuns:

Ar fi prea stridente ungiile rosi?