| SHINOBU a întrebat:

Am și eu o întrebare, de ce lumea critică prea mult băieții care poartă haine pentru fete cum ar fi colanti etc? Aceste haine sunt doar materiale și nu au gen, fiecare ar trebui să poarte ce dorește. De asemenea fetele poartă hainele băieților și nu zic nimic.

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Lumea se sperie de orice inseamna diferit fata de cum a fost fiecare crescut.E ironic cum ti se spune sa fii tu, sa fii diferit pentru ca esti unic si atunci cand te imbraci asa cum simti tu, sa corespunda interiorul cu exteriorul, esti taxat maxim cu reprosuri si insulte.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E o placere sa vezi o fata in colanti, mai ales cand are picioare frumoase. La baieti, asa cum a zis Violleta.
Si nu toti baietii au picioare frumoase.

| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca li se ved puta si testiculele si arata total disgratios chiar vulgar, mai ales ca baietii au in jur de 20 de erectii pe zi (asa spun statisticile medicale), deci nu-i prea grozav sa vezi asa ceva in public, prin magazine sau cand iesi la restaurant.

Tu esti mai special asa happy probabil ca esti travestit sau gay, dupa cate topice ai facut pe TPU, cu obsesia asta pentru colantii feminini purtati de baieti.

| SHINOBU explică (pentru Violleta2022):

Nu sunt gay și nici travestit zâna mea, puteai pur și simplu să taci din gură nu era cazul să vorbești, nici măcar nu ai răspuns la întrebare cam toți știu ce ai zis tu acolo, așa că te rog sa nu mai răspunzi la întrebările mele de mascul obsedat de colanți.

| Violleta2022 a răspuns (pentru SHINOBU):

Bag sama ca te irita sa afli adevarul crud, asa-i?
Atunci de ce mai vii aici, sa ne intrebi pe noi, daca esti incapabil sa primesti orice raspuns?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru ca sunt niste conventii sociale si omul si societatea e invata cu ele.

| johnnny123 a răspuns:

Dacă vrei să porți lucruri care tind să dea naștere la comentarii, atunci trebuie să-ți asumi și partea asta.

Nu poți să spui "Eu am dreptul să port colanți roz cu cristale swarovski, dar nimeni nu are dreptul să comenteze nimic"

Tu ai dreptul să porți ce vrei. Lumea are dreptul să comenteze.
Este foarte simplu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că sinceră să fiu multora nu le sta bine și îi face să arate feminizați.