| Maria209 a întrebat:

Întrebare băieţilor: ce fel de haine sau ce vă place din hainele fetelor(vă rog fără răspunsuri gen important să fie sinceră etc) vreau doar să văd opinia voastră despre ce poartă fetele?

Răspuns Câştigător
| SilentRain a răspuns:

Poți sa pui și aur pe tine, baieti chiar apreciază fetele sincere

5 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Cand nu se descopera tuturor si o fac doar pentru persoana potrivita, in rest, nu am ce comenta!

| Hammurabi a răspuns:

De obicei nu sunt atent la haine.
Îmi plac fetele fără haine. laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt motociclist Si prefer sa admit o focoasa I’m piele GP gen Valentino Rossi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gusturile sunt diferite, doar depinde Si De statura, greutatea, genul
O femeie sub 150m Nu iar sta bine dark raven, asa ca nici unei obeze, mai degraba fii tu insuti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De toate in ce te simti confortabilã, dar asta nu inseamna nici naspa, nici sa-ti pui mult prea mult in evidenta formele. Extremele nu sunt bune.