| Maria209 a întrebat:

Întrebare băieţilor: ce fel de haine sau ce vă place din hainele fetelor(vă rog fără răspunsuri gen important să fie sinceră etc) vreau doar să văd opinia voastră despre ce poartă fetele?(exemple de haine/stiluri)

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Hmm, pe mine ma atrage genul ala camasa, fusta scurta si jambiere laughing
Bine jambierele imi atrag privirea in general.

| Demetrov a răspuns:

Nu am putut sa iti explic in cuvinte, asa ca am sa iti arat.

https://imgur.com/a/uQkSRAy stilul asta imi place mie

Ela, daca vezi asta imi pare rau ca te-am dat exemplu laughing

| StiSto142 a răspuns:

Sincer eu zic ca conteaza mult cum arata fata in primul rand … hainele nu te ajuta daca esti urata(nu insinuez nimic zic doar asa), insa mie mereu mi-a placut stilul de vara cu bluza si mantaloni scurti/fusta.