| anonim_4396 a întrebat:

Costume de baie pentru plinute 2018 unde se gasesc? Am nevoie de un costum de baie XXL sau intr-o marime mare pentru ca ma pregatesc sa plec cu ai mei la mare si inca nu mi-am luat acest lucru.

Ce credeti? O sa gasesc la magazinele de pe plaja costume de baie ieftine XXL marimi mari sau e mai bine sa imi cumpar online?
Apropo de produsul pe care o sa il aleg, sa caut unul intreg cu fustita sau unul modelator cu dungi?

Faza e ca nu sunt super tanara si s-ar vedea mai pronuntat celulita intr-un costum de baie mulat. Asa ca mi-as lua ceva cu fustita, ce ziceti, e o idee buna?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gasesti si pe net costume de baie in marimi mari foarte frumoase. Eu am comandat de pe: https://costumedebaieintregi.info/h/marimi-mari-xxl-grasute/

A venit repede coletul si pretul e convenabil. Cand mi-am luat eu era inceputul lui iunie, acum vad ca toate modelele sunt la reducere.

2 răspunsuri:
| FruttiFresh300 a răspuns:

Alea cu fustițe te măresc. Mai bine îți iei unul dintr-o piesa sau doua și folosești o eșarfă sau ceva sa acoperi zonele problemă.
Pe plaja sunt câte vrei, dar nu știu dacă îți vor plăcea. Dacă găsești ceva fain pe net, cumpără.

| ItsMaxi a răspuns:

Si eu am celulita si vergeturi si am 19 ani si se vad ca naiba. Si nu sunt plinuta happy. Pana la urma orice ti-ai lua trebuie sa te simti bine in pielea ta. Sa nu te intereseze ce spun altii. Si trebuie sa iti placa. Du-te la un magazin apropiat. Ti-as fi dat cateva site-uri de costume de baie de orice fel dar nu orice arata ca ce ai comandat.