| Denisa20172017 a întrebat:

Am si eu o nelamurire,ce pot pati daca nu platesc factura la oriflame in jur de cinci milioane, ce poti pati? Eu nu am nimic pe numele meu ..am 20 de ani, dar cei de la oriflame pot afla Daca sunt reprezentanta si la avon?

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Se pot indrepta juridic impotriva veniturilor tale de oriunde ar veni ele.

| Denisa20172017 explică (pentru Salontanul):

Carehee hee ca nu am

| cristimihailov a răspuns (pentru Denisa20172017):

Veniturile viitoare pana la stingerea datoriei. Cred ca maxim 33% din ele.

| Denisa20172017 explică (pentru cristimihailov):

Sa astepte laughing)

| cristimihailov a răspuns (pentru Denisa20172017):

De recuperat sigur vor recupera. Daca intrii la plafon.

Alegerile mici determina viitorul happy

| Denisa20172017 explică (pentru cristimihailov):

Altii ne fura tara

| cristimihailov a răspuns (pentru Denisa20172017):

Asa o fii. Dar majoritatea din puscarii sunt cei care fura un ou.

| cristimihailov a răspuns:

In cel mai rau te vor da in judecata si vei pierde. Ti se va adauga la suma respectiva si cheltuielile de judecata plus alte taxe si la care se adauga o dobanda si ti se va retine din salariile viitoare.

Pt 500 de ron chiar nu merita.

Stii cum se spune: cine fura azi un ou, e doar un bou.