| carmen_8268 a întrebat:

Am si eu o problema:Am foarte mult par in cap si dupa ce fac baie mi se umfla si se onduleaza :-s Mie imi sta bine cu parul intins... dar imi plac si buclele :d
Aveti vreo sugestie ca sa stea mai aranjat cand ies din casa?happy

Răspuns Câştigător
| zozolyyop a răspuns:

Da fatyl cu spuma sau indreaptatyl puzyn cu placa sau pur si simplu prindetil sau lasa-l asawinking

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Se poate fila si rari la coafor! Daca asta vrei!?!

| JustMeFlory a răspuns:

Daca il vrei drept dupa ce ti-l intinzi da-te cu putin fixativ, ca sa se mentina asa, si daca il vrei cret foloseste o spuma pentru onduleurihappy Asa parul'tau va sta bine mereu!

| Alëxąndŕą a răspuns:

Pai parul drept asa il am si eu. Am avut si cret cand am avut
2-3 ani da na-m mai avut pe urma na-m mai vrut

| dya26 a răspuns:

Date cu spuma sau prindel cu multe clame

| madalina_5722 a răspuns:

Poti sa il filezi fff mult pentru ca va sta drept si se va mai rari. Si e o frizura la moda!