| smashedblackfox a întrebat:

Am si eu o problema cu parul. in toamna m-am tuns bob in colt[ma rog, care i-o fi numele, ca la mine nu prea semana waiting] si acum este putin trecut de umeri. chestia e ca nu-mi sta bine, pentru ca la varfuri e in toate partile, si as vrea sa-i dau alta forma, fara sa-l scurtez prea mult[vreau sa-l am lung, si nu mai vreau sa-l tund]. am fata ovala si ochii mici. ahh, si port si ochelari.
puteti sa ma ajutati? pleasebatting eyelashes va dau si funda
tnx ^^

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| dayana_9955 a răspuns:

Un breton filat si parul filat pe margine(la perciuni) asta te va avantaja(crede'ma sunt stilistahee hee funda plz?