| katherine585 a întrebat:

Am stat foarte mult timp la soare, dar nu m-am bronzat deloc pe fata. Pe restul corpului sunt bronzata dar pe fata nu.
Ce as putea sa fac sa ma mai inchid la culoare la fata?

7 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!

- Cremă auto-bronzantă
- Fond de ten
- Ulei de măsline
- Unt de cacao
- Mergi la solar

Pa-pa.

| JustSmileK a răspuns:

Poti folosi o crema autobronzanta sau un fond de ten mai inchis la culoare.

| katherine585 explică (pentru JustSmileK):

Fodul de ten mai inchis decat pielea da aspectul de masca, deci se elimina aceasta varianta.

| GameOverBitch a răspuns:

Eu imi doresc sa o deschid. laughing
Pai foloseste un spray bronzant sau ulei de masline.
Untul de cacao este foarte bun pentru plaja si realizezi un bronz ciocolatiu.

| katherine585 explică (pentru GameOverBitch):

Ulei de masline am folosit dar fara nici un rezultat.

| VIO55 a răspuns:

Te-as sfatui sa incerci sa stai culcata cu fata spre soare cat mai mult si daca poti fa-ti o vacanta placuta la mare.Sora mea s-a dus o saptamana si s-a intors neagra tuci.

| mihaicorolevschi a răspuns:

Date cu crema de bronzant cu apararea de 5% pe obraji pleoape si nas apoi punete la soare "cu fata" accentuez.