| Any_1345 a întrebat:

Salut, am fost doua saptamini la mare dar problema e ca nu m-am bronzat deloc cu toate ca am stat numai la soare am incercat cremuri dar nimic efect, peste o saptamana iarasi plec si vreau mult sa ma bronzez ma ajutati cu ceva? Din timp mersi.

Răspuns Câştigător
| Ingerasull99 a răspuns:

Foloseste uleiul de masline, este sfant si du-te la vama ca apa este curata! poate ne auzim la o plaja, eu stau in Mangalia!

2 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ciudat. Da' de ars te-ai ars?
NU face prostia asta sa stai la soare, mai ales in mijlocul zilei, sau vrei sa ajungi sa regreti asta mai tarziu?
Din timp... fa antrenament. Incepe cu 5. 10 min de expunere inainte de ora 9:30. 10 dimineata si dupa ora 5:30 seara. Prelungeste timpul de expunere cu 2. 3 min pe zi pana ajungi la 15. 30 min. Si tine minte, totul depinde de tipul tenului tau, daca este mai alb atunci nu vei putea obtinebronzul pe care il vrei niciodata, si totodata va trebui sa ai mai mare grija cat de mult il expui la soare.
Pace

| ☆ Danny☆ a răspuns:

Nu are cum sa nu te fi bronzat deloc... Daca ai stat la soare sigur ca te ai bronzat putin.Incearca totusi uleiul de masline.Este foarte bun si o sa te bronzezi cu sigurant.:* PA