| BloxxDaButcher a întrebat:

Am un fel de sticker pe o geanta, cum il indepartez? Este numele brandului si este o vopsea neagra in interiorul unor mici forme in metal, cu unghia nu se poate dezlipi fiindca nu este lipit, este ca turnat. Mentionez ca baza pe care este scris numele este din metal si nu pot sa o zgarii fiindca este inestetic. Ce metoda imi sugerati?

3 răspunsuri:
| Dumitrescu_Andreea_2000 a răspuns:

Tu vorbesti cumva de logo-ul brandului? Fiindcă daca da, ala nu se da jos! Impaca-te cu ideea ca toti vor vedea ca ti-ai luat geanta de firma, mda, mare nenorocire...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumitrescu_Andreea_2000):

Raspuns tipic pentru un junior de 14 ani, draguta aici pe TPU ajutam oameni, daca tu te crezi prea desteapta pentru intreaga comunitate, inceteaza sa mai faci trafic de net' degeaba si sa vorbesti in sictir. Logo-ul era "A.Co.R", acesta avand tema politica, iar eu voiam ca aceasta geanta sa fie trimisa unui elev. Am reusit singur sa inlocuiesc acel logo.

| cristina100ify a răspuns:

Cu ce te deranjeaza? De ce vrei sa il dai jos, daca nu poti, incerci si daca chiar nu reusesti, lasa-l acolo.