| AndreeaRullz a întrebat:

Am un mascara Volum Express Waterproof si il am deja de peste un an... Dar nu-l folosesc doar cand merg la strand... l-am folosit de putine ori si e pacat sa-l arunc.Scrie 6 M valabilitate, deci 6 luni! Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| criss:) a răspuns:

Poti sa verifici. daca e expirat, are textura groasa si atunci cand scoti pensula nu mai face zgomotul ala care il face un rimel nou.asa vad eu daca ii bunhappy. si probabil ar trebui ca genele sa aiba aspectul acela de ''panza de paianjen'' dupa ce te dai cu el.

1 răspuns:
| iuliaoprea a răspuns:

Vezi si tu, daca iti cad genele inseamna ca nu mai e bun. Glumesc. E bine sa respecti termenul de valabilitate ca sa nu ai parte de neplaceri.