| wonderwoman123 a întrebat:

Caut si eu un gel tip mascara de sprancene waterproof, care sa fie pigmentat. Eu folosesc Gimme Brow care e un Holly grail pentru mine, da nu e rezistent la apa. Recomandari?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anastasia Beverly Hills! Are cele mai bune produse dedicate sprancenelor, + creeatoarea acestor produse e Romanca.

| wonderwoman123 explică (pentru anonim_4396):

Am si eu Dip Brow Pomedul de la Anastasia, dar stau mult sa îmi fac sprâncenele cu el. Vreau ceva mai rapid pentru concediu.