| Elly012 a întrebat:

Am un sutien dar buretii de la el sunt deformati.Si era fix sutienul meu cel mai comod si preferat.Am inceput sa il desfac acolo sa vad de ce sta asa. Buretele deformat asa cum am crezut.Si nu as renunta deloc la acel sutien.Si m-am gandit sa iau buretii de la un altul, pentru ca se potriveste la celalalt.Dar am vazut ca buretele era prins intre acele sarme de sub cupe.Numai daca le as taia.Sau aveti voi o alta idee cum as putea sa il indepartez? Eu l-as taia dar ma tem ca atunci cand in voi purta sa nu se miste buretele.Cum as putea sa fac? Dau fundita.

4 răspunsuri:
| QuoVadisss a răspuns:

Buna! Daca buretele este prins de sarma nu prea ai ce sa îi faci, trebuie desfacut prin interior si scos buretele dar fara sa dereglezi sarmele. Incearca sa faci o taietura mica undeva in parti asa cum sunt la costumele de baie si sa incerci sa il scoti si sa il inlocuiesti cu alt burete. O seara buna!

| Elly012 explică (pentru QuoVadisss):

Numai daca il tai acolo unde e prins de sarma aceea.si pun altul.

| AndreiRevecai a răspuns:

Arunca-l naibii, e doar un sutien, nu un caine. Gasesti inca 100 ca ala prin magazine.

| Elly012 explică (pentru AndreiRevecai):

Nu mi stau banii pe garduri sa iau altul