| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare pentru fete.care dintre voi ati fost brunete si v-ati decolorat cu decolorant? vreau sa stiu ce nuanya v-a iesit dupa la par si daca v-a placut.Ca eu vreau sa ma decolorez dar imi e cam frica:-s.ms anticipat:*

3 răspunsuri:
| amaliax a răspuns:

Iese portocaliu, culoarea morcovului mai exact; daca vrei sa te faci blonda, te decolorezi de 2 ori la interval de cel putin 2 saptamani ca nu-ti arzi parul de tot (oricum ti se va inspica de la decoloratie)

| AislinnLowery a răspuns:

Nu ar trebui sa iti fie frica de ce culoare iti iese, ar trebui sa te ingrijoreze faptul ca iti distrugi parul.
Multe si-ar da o mana sa fie brunete.

| mihaamihaa98 a răspuns:

O saty iasa culoarea morcoviu asa ca mai bine nu te face fiindca e o culoare urata