| Cristina788 a întrebat:

Anul trecut cand m-am vopsit pentru prima oara mi-am facut niste suvite blonde pe parul natural, dupa care parul mi-a crescut iar suvitele au ajuns sa depaseasca de cararea parului deci suvitele crescand au ajuns aproape la jumatatea capului si imi statea groaznic!
Mi-am luat o vopsea si m-am facut blonda... dar nu mi-a iesit perfect deci unde am avut suvitele mi-a iesit foarte deschis si unde am avut parul natural a iesit mai inchis, dupa cum spuneam suvitele mi-au crescut si se vede aiurea nici nu se observa ca am avut suvite, acestea daca au ajuns la jumatatea capului... se vede foarte aiurea pur si simplu niste parti mai deschise in cap. Ce sa fac? mama imi spune sa ma fac brunetha ca inainte dar nu vreau ca imi place foarte mult cum imi sta blonda! dar nu stiu cum rezolv problema cu partile alea deschise?

Răspuns Câştigător
| ioanaKevlar a răspuns:

Te duci la un salon si iti prelungeste suvitele in partea de sus, unde ti-a crescut parul, spre radacina. Sau, varianta cea mai buna, desi nu iti place, este sa te faci satena sau bruneta.