| Noask a întrebat:

Am nevoie de ajutor... mam fatqh la par q un roscat sampon care se duce dupa 10 spalarii sh dupa mi-am cumpart o vopsea blonda mi-am faqth suvite dar acum sau combinat q roscatu sh parul meu e roz q cateva suvite deschise blonde putin se vad cum ajung la culoarea mea normal nu este vruen tratament natural?hee hee?

9 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Si tu ce culoare ai "normal"? Exista foarfeca. Alta vopsea, pentru suvitele rebele. Dar nu iti recomand sa il mai torturezi cu inca o vopsea; asteapta sa creasca sau sa se duca la spalare, poate, intre timp, lansezi un nou trend: suvite roz!

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Imi traduci, te rog, si mie cuvantul "fatqh".

| Nimeni a răspuns:

E bun asa rau...
Doar u ti l`ai chinuit saracu`...
ti-am zis sa-l lasi asa roscat. fara suvite blonde da` u "batman".

| Bixelle a răspuns:

Lasa ca si siuvitele roz sunt frumoase... bucurate de ele un timp pentru ca vopseaua cu timpu se va lua... tongue... succes :*

| bluerose a răspuns:

Se poate, te rog, traducerea in limba romana?

| Noask explică:

scuze facut* mai greseste omu'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

''te-ai fataqt'' inainte sau dupa ce ai citit la gramatica?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spalate ft des pe cap ...adica de vreo 3-4 ori intr'o saptamana
Si spala-te si cu infuzie de musetzel...
Cumpara niste masti de par pentru ca imi imginez ca acum ai firu de par degradat
Ar trebuie sa asteptzi o luna sa vezi daca dispare culoarea
Daca nu dispare cumperi o vopsea apropiata de nuantza ta naturala [dar repet dupa o luna te vopsestiwinking ]
xoxo
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarfeca! Cum de nu te-ai gandit la asta?! laughing