| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce pot sa imi sterg suvitele cu vopsea adica m-am vopsit, mi-am facut suvite si trebuie sa mi le stergcrying

5 răspunsuri:
| G a răspuns:

Daca ti le-ai facut cu nuantator ies dupa un numar de spalari. altfel n-ai cum, doar daca iei vopsea in culoarea ta naturala si dai peste.

| EUSIATIT a răspuns:

Singura solutie este sa te decolorezi si sa te vopsesti apoi univorm o culoare cit de cit normala [saten.neagru. blonda ] nu alete nuante [roscat sau ceva strident ]alta solutie nu este pentru suvite

| Alle15 a răspuns:

Nu stiu fata trebuie sa te duci la un stilist de coafuri si sa intrebi acolo, cine stie poate au ei o modalitate.

Succes! Ma anunti si pe mine daca ai facut ceva.

| MrBlueEnergy a răspuns:

Scuze, dar n-ai cum, trebuie sa ti le vopsesti la loc, nu exista alta varianta

| bebexnebunu a răspuns:

Cu decolorant da nu iti indic