| BelleDy a întrebat:

As dori niste pareri despre crema pentru ten uscat si mixt/normal de la Vichy Aqualia Thermal. Va astept cu raspunsurihappy

1 răspuns:
| Araia a răspuns:

Atata timp cat cremele se potrivesc nevoilor tale, sunt foarte bune. Ma refer aici sa folosesti crema pentru ten uscat, daca intr-adevar ai ten uscat. Si sunt in favoare produselor de la Vichy. Le folosesc. Si intr-adevar au rezultate foarte bune. Eu folosesc acum gama pentru ten cu probleme si imi face extraordinar de bine. Am incercat si Nivea, dar nu se compara. Daca pretul nu e o problema, te sfatuiesc sa folosesti Vichy.