| alexaaaaa15 a întrebat:

Crema VICHY AQUALIA THERMAL este buna pentru tenul mixt si sensibil? imi poate face rau tenului tinand cont ca am 14 ani?

3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Da este o crema ok, si chiar nu vad de ce ti-ar afecta cu ceva tenul.

| blackcat99 a răspuns:

Fiindca esti micuta, e ideal sa folosesti produse pe baza de apa termala deoarece previn aparitia ridurilor dupa 20 de ani. Pentru ten mixt recomand crema aceasta + sapun Dove Go Fresh. Eu asta folosesc si sunt super multumita.

| loveyouschatz a răspuns:

Eu am 21 de ani si folosesc tot o crema pe baza de apa. Pana in 25 de ani este recomandat sa folosesti o crema din asta vichy important aqua.