| Bella9538 a întrebat:

As dori niste recomandari la sampon antimatreata dar daca ati incercat ceva si chiar a functionat... nu ce ati vazut in reclame. Multumesc anticipat!

8 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Cele mai bune sampoane pentru matreata sunt : Clear si Panten costa in jus de 15 lei. foarte bune sunt, le.am incercat si ti le recomand cu incredere.

succes

Abh
| Abh a răspuns:

Iti recomand Nizoral, este un sampon -medicament contra matretii, se gaseste doar in farmacii.

| TragicantaDeSemintzeRoz a răspuns:

Panten este cel mai bun ti`l recomand

| pitikaaa a răspuns:

Head&Shoulders este samponul anti-matreata nr. 1 in Romania.Crede-ma e foarte bun, nu o sa ai probleme cu el niciodata.

| never2say4never a răspuns:

Pielea scalpului difera de la om la om. Eu folosesc Nivea antimatreata si e foarte bun. Plus, Nivea este o firma care se respecta, deci nu este posibil sa gasesti "surprize"

| frumusicclaudic a răspuns:

Heldon sholdrez cu o floare si balsam pantene

| kattykatty a răspuns:

Eu iti recomad sa fosloseti un sampon simplu nu antimatreata, dar daca vrei sa scapi de matreata fa-ti in fiecare saptamana o masca naturista din oua, zeama de lamie, ulei de masline sau incearca niste lotiuni de la farmacie antimatreata!
Succes; xx

| andreea23_3785 a răspuns:

Nizoral.