| toteu_1611 a întrebat:

As dori niste sfaturi despre uleiul de ricin. Am cautat pe google dar parerile sunt impartite. As vrea sa il folosesc pe par si gene pentru a`mi creste mai repede. Daca parul meu se ingrasa de doua ori pe saptamana este bine sa-l folosesc? Momentan am inceput un tratament cu ceva petroleum, pot sa folosesc si tratamentul cu ulei de ricin intre timp? Astept raspunsuri. Multumesc!

1 răspuns:
| EUSIATIT a răspuns:

Cumpara ti uleiul de ricin si vei gasi instructiunile. SA stii ca e ff bine nu folosi alte produse pentru ca sunt. naspa.