| AndyNyappy5 a întrebat:

as vrea sa incep tratamentul cu ulei de ricin pentru gene dar cineva mi-a spus ca este cancerigen. am cautat pe google dar nu am gasit nimic concret. vreau sa stiu daca este intr-adevar cancerigen sau toxic pentru organism, avand in vedere ca il folosesc extern. multumeschappy

Răspuns Câştigător
| anna290 a răspuns:

Eu am folosit uleiul de ricin pentru cresterea parului.si m-a ajutat mult.Si eu am auzit prostia asta.si mi-am intrebat medicul de fam... a spus ca nu este adv