| simi1989 a întrebat:

As mai avea o intrebare:nevastamea are o problema cu caderea parului si nu ii creste stiti ceva remedii sau tratamente? multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Remedii a incercat si maica-mea si nu au dat rezultate. Gasesti cu zecile pe internet. Cel mai bine ar fi consulte un doctor.

| Eastwood a răspuns:

Mergi cu ea la doctorul de familie sa va dea trimitere, stie mai bine!

| dianabaumli a răspuns:

Incearca cateva dintre aceste remedii...pentru mine au functionat.

http://trenda.ro/frumusete/tratament-impotriva-caderii-parului/