| any_6013 a întrebat:

As vrea sa dau niste kilograme jos.nu sunt grasa dar as vrea sa mai dau jos cateva kilograme.big grin

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Fa sport zilnic si ai grija sa ai o alimentatie echilibrata. E recomandabil sa mananci paine mai putina, maxim 4 felii pe zi. Sa mananci fructe multe dar totusi sa te interesezi ca sunt unele care nu sunt bune pentru asa ceva. Cat mai putine grasimi si prajeli. Incearca sa eviti dulciurile si sucurile acidulate. Bea multa apa.

| Marii a răspuns:

Alearga, fa niste sport dimineata si tine o dieta (nu exagerata, daca zici ca nu esti chiar grasa). Nu lua pastile pentru ca nu-s asa de extraordinare, si in plus e criza, iar sportul acasa e free. laughing

| DeMentaa a răspuns:

Care e intrebarea

| aisha01eu a răspuns:

Eu nu mai mananc intre mese si dupa ora 6. Si da rezultate. Bine ca mai sunt si vegetariana si nu mananc nici dulciuri, nu beau sucuri etc. Mai fac si sport. Cheia e sa mananci cat mai putin si vei reusi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai punete pe treaba big grin intra si u la dieta adica sa nu manaci pana sa explodezi si sa te simti balonata toata saptamana si mai fugi dupa baieti laughing)asa faci si sport (glumesc) tongue

| jankistu a răspuns:

Fosta mea lua niste pastile da am auzit ca sunt nasoale nu costa mult vreo 800 de mii cutia. cauta si u superslim.

| jankistu a răspuns:

Scoate-ti ideea din cap ca esti grasa ca nu esti. aia arata super bine si proasta tot lua da te distruge