| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti da o metoda eficienta de slabire? Nu sunt foarte grasa dar as vrea sa scap de citeva kilograme.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Dieta cu ciorba de varza; pierzi 5 kg intr-o saptamana si daca inveti ceva dupa cura, ramai cum 3kg in minus pe termen lung. Vorbim.

| lynysyk a răspuns:

Sa maninci sanatos si putin sport.si succes

| iuliaoprea a răspuns:

Sportul este important. Incearca totusi sa mananci echilibrat pentru ca altfel s-ar putea sa pui la loc. Inlocuieste o masa doua cu un produs dietetic (cele de la Amway sunt grozave) si mananca foarte multe legume. Mananca de asemenea 1 portie de lactate si o portie de carbohidrati si una de proteine. Dar in principiu bazeaza-te pe legume ( de preferinta proaspete nu preparate). Alte detalii : black_rose_admirer

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa mananci cat mai multe legume si fructe, sa renunti la fast-food (cartofii prajiti ingrasa cel mai tare) si sa faci putin sport :d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasa-maa fa grasanco ca si tu ai vrut sa mananci cand tiam zis sa nu o mai asculti pe mamaia acuma ai de suferit faaa cartof prajit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasa-maa fa grasanco ca si tu ai vrut sa mananci cand ti-am zis sa nu o mai asculti pe mamaia acum ai de suferit faaa cartof prajit