| smek a întrebat:

As vrea sa imi cumpar extensii pentru par dar acum dupa ce le folosesti o perioada de timp o sa iti cada dupa aia parul natural? adica as vrea sa stiu care sunt avantajele si dezavantajele happy

6 răspunsuri:
| EuSiCuMine a răspuns:

NU straight face normal ca nu-ti cade parul natural de la ele, e ca si cum ai prinde niste clame in par.
Dezavantaje : NU CUNOSC
Avantaje : Parul tau va parea mai mare
Cel mai bine este sa incerci extensii din par natural deoarece il poti ondula, coafa cum vrei tu. Cel nenatural nu iti ofera atatea avantaje :*

| Tweetymrrr a răspuns:

Eu nu am purtat şi nici nu cred că voi utiliza extensii.De ce? Pentru că nu'mi place să mă complic cu chestiile de genul. Plus că nu văd ce ai tu împotriva părului tău. Şi nu, nu cade dacă foloseşti extensii.
Succes!

| Alissonn14 a răspuns:

Nu iti cade parul.A avut o prietena. Acuma depinde deunde iti iei.Incearca sa iti iei din cele mai bune, si sa fie din par natural. Daca iti iei din par nenatural, daca le uzi sau ploua si se ud, se incurca rau, adica se fac noduri.Si nu merge sa le piepteni. Poti sa ti le pui la un coafor ca sa fie bune si de durata.

| Loredana_5130 a răspuns:

Eu am avut 8 luni, nu mi-a cazut perul dupa ce le-am scos.Se intretin greu...Ai grija cine ti le pune sa para cit mai natural, eu nu in Romania mi-am pus extensiile. Daca nu este o armonie intre-e parul tau si extensii va parea forte urat.Mult succes!

| Sandradeiu a răspuns:

De 1 an port extensii si sunt foarte multumita, nu mi-a afectat deloc parul natural. daca doresti am eu de vanzare brunete, din par natural 50cm, le-am, luat de pe site-ul divisima dar m-am plictisit de brunet, incerc saten curand asa ca le vand. sunt in stare perfecta le am doar de 3 luni, daca doresti, i.sandraaa@yahoo.com