| MilkshakeShake a întrebat:

As avea nevoie de parerile voaste. As vrea sa imi cumpar un Laptop si vreau sa stiu si eu care vi se pare cel mai mult cat tine bateria cum merge etc, dar happy ma gandeam si la o tableta in locul laptopului si nu stiu. Ce e diferit la tableta care sun dezavantajele, avantajele. Cum folosesti netul la ea etc. Va rog cat mai multe argumente Multumesc :*

1 răspuns:
| Gamerita a răspuns:

Eu iti recomand laptop! Ia.ti de la ACER! E cea mai buna firma si tine mult!winking(da vezi ca e in jur de 18-20-25-30 milioane) big grin. Tableta e si ea un fel de laptop...dar mai bine ar fi laptopu ca pe tableta nu prea poti downloada sa zicem jocuri mari de ex (metin2 sau cabal sau lol sau mai multe laughing )...Eu iti sugerez laptop!winking funda? big grin