| karina a întrebat:

As vrea sa imi schimb culoare si tunsoarea...si nu stiu sigur cum mi-ar sta daca m`as face in fata bruneta si in spate blonda?big grin

Răspuns Câştigător
| cely a răspuns:

CEL MAI BINE MERGI LA UN SALON. SPECIALISTII ITI VOR DA CEA MAI BUNA SOLUTIE

7 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

Daca ai accente din astea de a iesi in evidenta, de ce nu... dar sincer, cred ca o sa regreti. Acum se poarta tunsori naturale, lejere.

mlm
| mlm a răspuns:

Draga mea parerea ti-o pate da numai un stylist, mergi la un salon si zi ce ai vrea sa-ti faci, el te va ajuta cu siguranta.

auran
| auran a răspuns:

Atat culoarea cat si tunsoarea trebuiesc asortate la fizionomia si culoarea tenului.

| otypa a răspuns:

Depinde de culoarea tenului

| simona24 a răspuns:

Intra pe www.divahair.ro....iti pui o poza si iti alegi tunsoarea care iti place si te avantajeaza....despre culoare ramane la alegerea ta sau consulta'te cu coafeza ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai am ten inchis si brunet simplu imi statea ff bine si my ales cu parul asa cat de cat lung, dar trebuie sa ma tund pentru ca mi-am ars parul cu placa doar ca m`am facut de 2 ori...am un par prea moale si sensibil...si cred ca daca as baga si blond mi l`ar strik.

| amada745 a răspuns:

KARINA DRAGA mai antai ai face bine sa ne spui cati ani ai si ceva in legatura cu fizionomia ta.