| Anamaria463 a întrebat:

Aş vrea să îmi spună şi mie cineva vă rog, dacă ştie. laughing Nu m-am pensat niciodată dar ridicam din sprânceana dreaptă...şi acum aş vrea să merg să mă pensez dar am observat că forma sprâncenelor mele este inegală...şi nu ştiu ce să fac.....Nu aş vrea să mă pensez încă deoarece nu vreau să am sprâncene inegale...Ce aş putea face pentru a scăpa de sprâncene inegale? FUNDĂ :*:*:* laughing)

2 răspunsuri:
| ABCD122 a răspuns:

Ai spus ca ai sprancene inegale, deci una e mai mica decat cealalta.
Recomand sa te dai cu ulei de racin sau ulei de cocos pe spranceana mai mica încât sa creasca pana la marimea celeilalte, apoi le pensezi cum vrei.

| Ahitmbgitw a răspuns:

Du te la un salon sa te pensezi. Va sti cea de acolo ce sa iti faca.