| costel1818 a întrebat:

As vrea sa ma epilez pe picioare! cu masina de tuns sa ucu crema depilatoare, avantaje si dezavantaje?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu crema, ca orice femeie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand sa foloseti ceara, benzi sau un epilator.
Avantaje: dureaza mai mult si arata mai bine.
Dezajavantaje: doar putin(poate putin mai mult laughing )

| Kenya a răspuns:

Cu benzi, doare putin, dar merita.

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Daca folosesti crema depilatoare, intr-adevar nu te doare, dar firul de par se va face mai gros si va trebui sa te epilezi de mai multe ori, pe cand, daca folosesti masina de tuns, te va durea putin, dar firul se va subtia si nu vei mai fi nevoita sa te epilezi de atatea ori.

| Oxymorone a răspuns:

Buna,am incercat si eu cu crema depilatoare si cu cat te dai mai des, cu atat raman fire mai multe in urma, incearca cu masina de tuns.

| Zacase a răspuns:

Nu stiu daca au observat ceilalti ca esti baiat... Daca vrei sa nu-l iei pe tot, ceea ce iti recomand (sincer trebuie sa fi gay sa-ti iei tot parul de pe picioare/maini/piept si alte d-alea, adica tu pipăi, nu esti pipăit) poti si cu masina. Daca vrei sa-l iei pe tot (caz in care iti meriti porecla de păpușel) foloseste crema depilatoare. Fara alte avantaje si dezavantaje, alegi ce vrei bărbate/păpușel rolling on the floor

| lalaband a răspuns:

Masina de tuns nu cred ca e cea mai buna solutie...cu ceara este mai binehappy