| RaLuCa_7165 a întrebat:

As vrea sa ma tund pana la baza gatului dar nu sunt complet sigura.Pt a va ajuta putin va pot spune ca am 1.65inaltime fata ovala si fruntea normala.Acum cateza luni mi-am facut un breton care mi-a crescut pana in prezent pana aproape de gura! Ce ziceti? Dau funtita.

Răspuns Câştigător
| deea_1397 a răspuns:

Pai eu zic ca ti-ar sta super sa te tunzi si sa iti pui bretonul pe o parte cu o agrafa dar sa nu-ti acopere ochiul complet! ti-ar sta suuperr!big grin:3
Funda?big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai raluca, tunde-te dar sa nu incerci cu briciul, in greptul marului lui adam.ca te tunzi definitiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raluca ia uite eu am incercat sa ma tund cu chibritul aprins, uite ce a iesit, mai am par de o baie.acuma am aflat ca dragalasii se tund de fapt cu foarfeca.