| ConstiintaTa a întrebat:

As vrea sa-mi schimb stilul vestimentar.Am vreao 8-9 perechi de blugi, si gri si bleu si albastri inchis, foarte multe tricouri[si din alea mai lungi care se poarta cu colanti] si maieuri de culorile:verde crem alb negru [nonculori]mov...ma rog.de aproape toate culorilebig grinam multe fustitze nici mini dar nici pana la genunchi, potrivite din alea stil :patratele mai mici mai mari si cu negru alb si/sau gri.Cam cum sa ma imbrac cand ies afara/in oras si la scoala.Imi trebuie mai mult la scoala. Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| veveroi a răspuns:

Hei!

am sa-ti dau cateva exemple sper sa-ti faci o imagine despre ceea ce vreau sa-ti arat:

-ai putea sa iti iei un maieu si pe deasupra o camasuta stransa la baza buricului.se vede foarte bine
-tricouri din alea lunig de care zici tu se vad foarte bine cu curea sau vesta dar nu impreuna...
-nu uita de accesorii: se poarta bratarile in genu astora :http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?out=jpg&size=l&tid=2003766 dar cat mai multe se vede superb. cercei-ceva finut micut si de efect...
-si de ce nu?! ai putea sa iti alegi o pereche de blugi din aia multi ai tai si sa ii tai sa-i rupi sa-i zgarii cu cheia sa le pui petece de la alte haine colorate sau eu stiu...
-intotdeauna sa accesorizezi cu cate o esarfa colorata
-incaltamintea e foarte importanta: tenesi colorati sau sandalute:D

uite niste site-uri de unde sa te inspiri:
- http://www.google.ro/......tp?/imgres
- http://www.whiteapricot.com/newsletter/images/chillin.jpg
- http://www.google.ro/......tp?/imgres

cam atat bafta!:*

2 răspunsuri:
| MusicisMusic a răspuns:

Hm... poti sa iti franjuresti jeansii pentru ca aici in America se poarta si tricouri lungi si destul de largi.hmm...pai poti sa iti faci cu lama o pereche-doua de colanti si sa ii porti la bluzele de care vb tu si la fustite. Sper ca ti-am fost de ajutor. Daca vrei sa fllii mai multe trimiti mesaj privat cu id tau.Theodorra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam multe tricouri dar nimic elegant si stilat