| MayaBarbu a întrebat:

As vrea sa slabesc la picioare ( coapse) insa nu prin diete sau stiu eu ce alte modalitati care ma fac sa slabesc tot corpul..imi poate recomanda cineva niste exercitii speciale pentru acea zona?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Nu slabesti unde vrei tu...

| robinho17 a răspuns:

Stii..ai putea face genoflexiuni ...este un exercitiu foarte bun pentru picioarewinking

| elenuyzy a răspuns:

Incearca-le pe acestea:http://www.cursurigratuite.ro/capitol/53/8__Exercitii_pentru_coapse.html Pe primul exercitiu il stiam de la o fata impatimita a exercitiilor fizice si l-am incercat si eu. daca il aplici cu regularitate da rezultate foarte bune(stiu din experienta). succes!