| Moniikk a întrebat:

Am parul ars si as vrea sa ma ajutati cu niste sfaturi. referitoare la ce produse cat mai naturale as putea folosi pentru a'mi repara parul? Multumesc!

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! incearca sa te tunzi pentru a indeparta varfurile arse, apoi foloseste masca de par facuta de tine, galbenus de ou+ulei masline sau ricin+vitamina A si un pic zeama lamaie, fa aceasta compozitie ca pe o maioneza si aplica pe lungimea firului de par, apoi infasori capu in folie si stai 3-4 ore si te speli normal, fa 4-5 sedinte si vei vedea efectul, rau n u iti poate face.happypapa si o zi bunahappy

| Effy12 a răspuns:

Il tunzi...E destul de logic ca te-ai indreptat cu placastraight face

| Moniikk explică:

Da dar eu nu as mai fi vrut sa ma tundd pentru ac imi creste parul destul de greu si nu as mai vrea sa renunt la el