| Fury a întrebat:

As vrea sa stiu daca de ex stai pe scaun ghemuit astfel incat toata presiunea sa cada pe fund asta il face mai bombat (in acelasi timp cu o forma frumoasa, rotunda cel mai IMPORTANT!) sau mai mult il aplatizeaza?
si as vrea sa stiu si cum pot sa am fundul mai bombat dar in acelasi timp fundul sa aiba si o forma frumoasa, rotunda si atragatoare
am mai postat o intrebare de genul asta dar am uitata sa mentionez cel mai important lucru: fundul sa aiba si o forma frumoasa, rotunda si atragatoare
daca stiti ceva spuneti-mi
multumesc

10 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Eu tot timpul am facut miscare si daca mi-ai vedea funduletzul nu ai mai sta ghemuitahee hee

| Emeraude a răspuns:

N-am auzit de asa ceva, dar de ce nu incerci sa stai pe scaun ghemuita vreo cateva secole si ne spui apoi rezultatul? Ma intreb ce mai urmeaza...

| psiholoaga a răspuns:

Poti incerca ciclism; nu stiu cum reusesc, dar ciclistii au fund apetisant, desi stau mult cu el pe sa...

| Fury explică:

La faza cu tigaia ma gandeam si eu, si exact din acest motiv v-am cerut parerea ( un utilizator TPU mi-a propus asta si voiam sa vad daca chiar mergethinking)

| Fury explică:

Deci baniuesc ca nu are nimeni un raspuns concret in legatura cu bombarea fundului (si mai ales in legatura cu FORMA sa)
merci oricum m-am amuzant citind raspunsurile voastre... oarecumstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa iti bagi un bat in fund ca sa ramana bombat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru prima parte a problemei propun sa stai ghemuita vreo 10 ani.
Pentru partea a doua, exista aparate cu banda (masaj cu banda )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca daca stai prea mult pe scaun, funduletul tau o sa arate ca o tigaie laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Psiholoaga, nu sta tot fundul pe sa si nu sta mereu pe sa. Dar se dezvolta bine fesierii devil Desi nu ramin in urma coapsele si gambele. Desigur asta depinde si ce fel de ciclist este. Daca e bun la sprint sau la catararewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da? Vrei fund frumos? Atunci fugi din faţa computerului. Baba suferă la frumuseţe, dar baba deşteaptă ştie sa se facă plăcută şi în alte feluri, nu doar pipăibil.