| Fury a întrebat:

Hey. As vrea sa stiu daca de ex dorm pe spate imi aplatizeaza fundul? Dar atunci cand stau pe scaun si pe fund care presiune? Cum as putea sa stau pe scauna/sa dorm astfel incat fundul meu sa nu aiba de suferit?
Multumesc

9 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Cred că acestea sunt probleme superficiale. Nu vei avea de suferit din această cauză. Nu suntem prima generaţie de oameni şi nu cred că femeile din vremea lui Ştefan cel Mare s-au plâns de aşa ceva.

Psihoyounger

| arrriadna a răspuns:

Nu se "turteste" decat intr-un singur caz: La pierderea virginitatii se "lasa" putin in jos. Nu stiu de ce, e ceva ce m-a invatat bunica si mi-am "prins" in felul asta atat prietenele cat si "finutza mea draga"...winking

| cretzufinish a răspuns:

Si eu cateodata cand stau mai mult pe scaun am impresia asta, dar cred ca e doar in mintea noastra laughing

| Fury explică:

@harciog da fac exercitii pentru fesieri, dar nu vreau ca dupa ce imi "modelez" bucile sa le stric forma doar din cauza ca nu m-am informat
@Julyssa intr-un fel, da, este insa de fiecare data cand am o obsesie despre ceva tot insist si insist iar cand imi trece obsesia nu mai am nici o treaba. asa sunt eubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu patesti nimica big grin nu i se schimba formalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scz am dat raspunsul la o intrebare gresita laughing))am dat edit sper sa isi revina repederolling on the floor))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am stat mult in cap pentru ca aveam impresia ca mintea era in calciie si o vroiam in cap.La mine a avut efect. M-am rezolvat.Am ramas la fel.In legatura cu funduletul tau nu-ti pot recomanda decit sport la greu si lasa prostiile cu scaunul si culcatul.Il modelezi prin sport.Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dormi si stai pe scaun cum vrei, numai sa te simti comod, dar daca tii neaparat la forma fundului, compenseaza prin niste exercitii fizice pentru muschii fesieri. le poti face la tine in camera, dureaza ff putin, dar rezultatele sunt ff bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cate intrebari despre c*r ai pus, eu zic sa dormi in picioare.

P. S:fara suparare, asta ii o obsesie pentru tine?