| IF94TK a întrebat:

As vrea sa stiu din proprie experienta ce ceara de par folositi s-au vi s-a parut calitativa? Nu as vrea sa cumpar ceva de proasta calitate.

3 răspunsuri:
| Andreea_7542 a răspuns:

Eu folosesc de pe www.uleideargan.com este o ceara mai naturala si e super buna nu ingrasa parul

| DaEuSuntCelCareScrie a răspuns:

Ceara in general ingrasa parul eu nu prea sunt pentru ea dar daca e ok pentru tine... si in plus mare lucru nu face asa ca eu iti recomand un fixativ de calitate si o spuma de par pentru volum:*

| gima a răspuns:

Incearca LonColor Trendy Wax, in cutie rotunda metalica, folosesc marca asta de ceara de mai bine de 2 ani e super ok!