| casnicavirtuala a întrebat:

As vrea sa stiu dupa parerea voastra care este cel mai bun produs antiacneic?-unul pe care l-ati folosit si dupa care ati vazut intr-adevar rezultate.

11 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Masca cu argila si crema antiacneica Himalaya.pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

| Marii a răspuns:

Zineryt ruleaza \dancing, a fost cel mai bun. happy

| Vyio a răspuns:

Ulei din arbore de ceai. A costat 6 lei la plafar si pot sa spun ca a facut mai mult decat orice crema incercata pana acum.

| dya_4589 a răspuns:

Pai dupa indelungi cautari am ramas la 4:
-sapun cu sulf
-masca cu argila
-crema sebo-reglatoare de la gerovital plant
-corector din gama stop acnee de la gerovital plant (asta pentru ca o perioada am fost dependenta de fondul de ten si inca nu m-am lecuit complet, desi e un obicei cam prost pentru un ten acneic)

| Gregory a răspuns:

Bună! Şi eu am folosit multe produse antiacneice, care nu prea au dat rezultate. Acest lucru s-a întâmplat până în momentul în care am descoperit gama Clearogen. Ştiu multe persoane care le-au folosit, şi care au fost mulţumite de acestea. Pentru mai multe detalii accesează acest link:
http://www.clearogen.ro/section/view/produse
Succes şi multă sănătate! :)

| karra a răspuns:

Dupa mine zineritul este cel mai bun si spirtul de la avon ...plus daca te dai cu lamaie pe fata de doua ori pe saptamana si te mai speli si cu un sapun bun pe fata gen dove nu o sa mai ai probleme cu cosurilebig grin succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zineryt este foarte bun, l-am folosit si vreau sa spun ca nici eu nu am avut incredere la inceput, dar a avut un efect uimitorwinking. Partea rea este ca la inceput arde fata si dupa ce-l speli de pe fata e bine sa te dai cu o crema si in timp fata isi va reveniwinking, in rest, totul e perfectwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clean&clear.
si mai e o gama de produse pentru ten f bune, se numesc Artistry, sun semiprofesionale, si sunt importate de catre cei de la Amway. se cumpara doar prin reprezentanti.

| blossom a răspuns:

Eu nu folosesc produse antiacneice. Adica nu stiu cum esti tu, dar eu nu am avut cosuri pana la 15 ani si dintr-o data mi-au aparut o multime.De ce? din cauza produselor pe care le cumparasem (pentru micile cosuri care-mi mai apareau din cand in cand) de la o anumita firma frantuzeasca foarte cunoscuta. Aveam o reactie alergica la acel produs chimic. Am schimbat de la produse scumpe la si mai scumpe pana cand deja mi-era rusine cu mine avand in vedere ca nu au avut niciun efect ba chiar se inmulteau, straluceau, si cum eu nu avusesem niciodata pana atunci cosuri... Pana la urma mam linistit, nu am mai folosit niciun produs vreo 1 an(folosisem cam un an produsele). Mi-au mai trecut dupa vreo cateva luni. probabil imi inflamasem rau de tot tenul. Dupa care am plecat in spania(cu autocarul), unde pe drum putin cate putin mi se purifica tenul(aproape magic as putea spune). Cand am ajuns acolo nu-mi venea sa cred, era exact acelasi ten pe care il lasasem in urma cu 2 ani. Dar, cand m-am intors parca m-ar fi bombardat cineva. Aveam cosuri in orice loc al fruntii. Am mai stat cu cosuri vreo juma de an, pana cand m-am dus sa-mi fac un tratament, unde tipa mi-a elucidat misterul. Eu nu am ten acneic, aveam tenul fooooarte sensibil si de aceea toata minunea de mai devreme. Eu zic ca decat sa faci experimente pe fata ta cu ce zice lumea, mai bine te duci iti faci un tratament si o rogi pe experta sa-ti recomande ceva. Mie mi-a recomandat o crema hidratanta facuta din plante si pot sa zic ca in 2 saptamani mi-au trecut impuritatile(nu si punctele negre, pe care le urasc si nu stiu ce sa fac cu ele).