| anonim_4396 a întrebat:

As vrea si eu niste feluri in care sa-mi prind parul la scoala... M-am saturat tot in "coada de cal", lasat pe spate sau cu clema...Va rogg

Răspuns Câştigător
| JellyMania a răspuns:

Pai :
1:"spic de grau"
2:2 cozi mai ciufulite
3:http://www.youtube.com/watch?v=8tJXDUPff3U&feature=related[foarte dragut]
4:iti faci carare pe mijloc si dupa prinzi suvitele din fata,[asta o stiu tot de la o fata de pe TPU]
5:iti faci o coada impletita intr-o parte

6 răspunsuri:
| aalleexandra a răspuns:

Cocsau ia-ti glamureti si gasesto o gramada de doafiuri... sper sati foloseasca

| aalleexandra a răspuns:

Aha da nici eu nul am de la tv.dar depinde si de model ca s unt unele elastice si unele nu asa tare
a si mai poti sati prinzi parul intr-o coada si dupa aia sal prinzi cu clestele

| Deni0919 a răspuns:

PisicutzaRoOz eu am glamouret dar nu pre pot sa-mi fac multe coafuri cu el deoarece nu l-am luat de la tv si nu e asa de elastic ca sa pot sa fac asta: http://www.telestarshop.ro/product.php?id_product=96

| InnocentKid91 a răspuns:

Coc,spik,impletit,etc.Fundita

| Ciocolataaaaaaaa a răspuns:

Pai iti faci o coada intr-o parte jos dar sa prinzi motul mai jos si in partea cealalta sa scoti un pic parul eu asa fac