| Anonim19999 a întrebat:

As vreau sa stiu cum se indeparteaza mesele(tampoanele) in cauzul unei operatii de sept.

2 răspunsuri:
| ForeverLivingProducts a răspuns:

Fi mai explicit.

| Anonim19999 explică:

Cine a trecut prin aceasta operatie stie la ce ma refer.La aceasta operatie (dupa cate am citit) este de preferat anestezia totala iar dupa operatie se introduc niste mese(tampoane) care se tin 1-2 zile timp in care se respira pe gura.As vrea sa stiu cu se scot acele mese am inteles ca trebuie sa rabzi o durere ingrozitoare.