| SeNyS a întrebat:

Aseara mi-am facut baie, iar astazi m-am tuns si vreau sa ma vopsesc, credeti ca prinde vopseaua pe par chiar daca am facut baie aseara? Iar despre vopseaua de par Gerocossen ce stiti, este buna, pentru ca nu am folosit pana acum...multumesc

2 răspunsuri:
| danut a răspuns:

Noo, ca sa se prinda bine vopseaua trebuie sa stai trei saptamani nespalata inainte si apoi doua dupa vopsire. Succes!

| Bab a răspuns:

Nu se prinde vopseaua mai asteapta de 2 zile pana se ingrasa parul din cate am auzit eu nu prea este buna:-s